Almen Ekibi, kalkış noktasından varış noktasına kadar malzemelerin kesintisiz ve zaman kaybına uğramaksızın taşınması için tüm süreçleri hassasiyetle organize eder.
Almen uluslarası nakliyat C2 listesine kayıtlI özvarlık araç filosu ve güvenilir tedarikçi ağı ile Uluslararası Karayolu tasımalarınız konusunda geniş hizmet olanağı sağlamaktadır. 
Türkiye ile Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri arasında karayolu köprüleri kurmakta ve bu ülkeler arasında gerçekleşen 3.ülke taşımalarına olanak sağlamaktadır.
Karayolu taşımacılığı aynı zamanda ekonomik maliyetler ile taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilmenizi de sağlar. Almen olarak taşımacılık sektöründe güçlü karayolu taşımacılık ağımız ile sizlere bu konuda pratik çözümler sunuyoruz.
Uluslararası karayolu sektörünün gelişmesi ile birlikte yaygınlaşan karayolu taşımacılığı yük, malzeme ve eşyalarınızın zamanında ve güvenilir bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Karayolu ile taşımacılığı seçtiğiniz zaman yaygın ulaşım ağı ile hızı teslimat imkanlarından yararlanabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Almen Nakliyat ve Oto Tic. Ltd. Şti.
Odabaşı Mah. Abdi İpekçi Cad. Zeynep Apt. No:9 Antaky - Hatay / TÜRKİYE
+90 326 221 70 25
+90 326 221 70 24
+90 533 154 79 19
almennakliyat@hotmail.com
info@almennakliyat.com

İletişim Formu