ALMEN NAKLİYAT HOŞGELDİNİZ

Firmamız Almen Uluslararası Nakliyat, siz müşterilerine daha kaliteli, hızlı ve çağdaş hizmet vermek amacı ile her geçen gün çeşitlendirdiği hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek bu web sitesini hazırlatmış ve yayına başlatmıştır. Bu sayede siz değerli müşterilerimize daha hızlı hizmet vereceğiz. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet vermeyi kendine ilke haline getirmiştir.Firmamız kaliteli insan kaynağı, araç ve ekipmanı ile sektörel ve çağdaş bütün gelişmelere açık, yenilikleri yakından takip eden, uygulayan ve bunları başarabilir bir firma olma gaye ve anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurumsal Sorumluluk

Tüm Dünya ve Türkiye'ye hizmet veren firmamızın Hurumsal Sorumlulukları İş güvenliği ve Sağlığı Çözüm Ortaklığı Güvenlik Politikası

Zamanında Teslimat

Taşıması yapılan eşyanın teslimat konusu önem arz eden bir durumdur. Zamanında güvenli bir nakliyat ilke edindiğimiz kurallardandır. Uluslararası nakliyat sektöründe zamanında teslim çok önem verdiğimiz detaylardan biridir.

Ürün Koruma Garantisi

Eşyalarınızın yol boyunca araç sigortası mevcut oluyor taşıma esnasında hasar gören eşyalarınız firma kapsamında sigorta edilmektedir. Bu bizim için önemli ve hassas noktalardan biridir.

Uluslararası Taşımacılık

Tüm Dünya'da ve Türkiye'ye hizmet veren şehirler arası taşımacılıkta lider firma olma özelliğimiz Almen Uluslararası Nakliyat olarak taşımacılık tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet sunarak, aynı zamanda mutluluğu da taşımaktadır. Hızlı ve zamanında teslimat bizim önem verdiğimiz önceliklerdir.

"en küçük ayrıntıyı dahi önemse"

MIYAMOTO MUSASHI

HİZMETLERİMİZ

Yükleme sırasında yükten boşaltma ve güvenlik açısından en yüksek standartlarda çalışarak, işimizi şansa bırakmıyoruz.

NAKLİYEDE ÖNCÜ İSİM ALMEN

Firmamız, ürettiği lojistik çözümlerin uygulamasında, yurt dışı ve yurt içi acentelerinin görev dağılımını ve koordinasyonunu sağlar.

YURT İÇİ NAKLİYAT

Türkiye’nin en genç ve en büyük filolarından biri olan Hatay'da bulunan Almen Nakliyat otomotiv, tekstil, perakende, inşaat, kozmetik, enerji olmak üzere dış ticaretin kilit sektörleri için ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığı yapıyoruz.

ULUSLARARASI NAKLİYAT

Hatay'da ihracat denilince akla ilk gelen isimlerden olan Almen Nakliyat güler yüzlü personeli ve disiplinli çalışmasıyla müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Almen Ekibi, kalkış noktasından varış noktasına kadar malzemelerin kesintisiz ve zaman kaybına uğramaksızın taşınması için tüm süreçleri hassasiyetle organize eder.

HAKKIMIZDA

   Hızla globalleşen iş dünyasında, yeni teknolojiler sayesinde mesafelerin kısaldığı, sınırların kalktığı günümüzde şirketler için pazar tüm dünyadır. Kuruluşundan günümüze yaptığı tüm işlerde, kalite ve kalıcılığı ön planda tutarak araçlarımızda son teknoloji yenilikleri ile donanmış filosu ile en hızlı, en güvenli ve maliyetleri minimuma indiren taşımacılık anlayışıyla siz müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. ALMEN NAKLİYAT, uzun yıllar sonucu kazanılmış ustalığı, uluslararası bir tecrübe ve kusursuz bir servis ağıyla sizlerin hizmetine sunmaktadır.
 
 
Misyonumuz
Uluslararası arenada lojistik alanda öncü bir firma ve marka olarak 'komple çözüm' hizmeti sunarken, müşteriye özel hizmet alternatifleri üreterek sektördeki hedeflerini sürekli yükseltmek ve yeni teknoloji fırsatlarını değerlendirmek. 
 
Vizyonumuz
 
Kaliteli ve eğitilmiş işgücü, yüksek teknoloji araçları ve gelişmiş sistemler kullanarak stratejik iş ortaklıklarımızı arttırmak ve lojistik sektöründe uluslararası marka olmak. 
 
Değerler
 
Öncülük
Uzmanlık
İstikrar
Ülke ekonomisine ve eğitime katkı
Dürüstlük
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma
Çevreye duyarlılık
Saygı
 

 

SEKTÖREL BAĞLANTILAR

BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Almen Nakliyat ve Oto Tic. Ltd. Şti.
Odabaşı Mah. Abdi İpekçi Cad. Zeynep Apt. No:9 Antaky - Hatay / TÜRKİYE
+90 326 221 70 25
+90 326 221 70 24
+90 533 154 79 19
almennakliyat@hotmail.com
info@almennakliyat.com

İletişim Formu